Publications Office of the EU
L-Belvaux: Xogħol tat-tqegħid tal-madum - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

L-Belvaux: Xogħol tat-tqegħid tal-madum

  • Aġġudikat
    16/02/2011
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45431000 Xogħol tat-tqegħid tal-madum
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
326,416.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
298,888.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Travaux de pierre reconstituée dans le cadre de la construction d'un centre intégré pour personnes âgées - en conformité avec le déroulement du chantier et en coordination avec la direction du chantier.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
326,416.00
Valur kuntrattwali finali
298,888.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.