Publications Office of the EU
Franza-Libercourt: Servizzi ta' l-inġinerija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Libercourt: Servizzi ta' l-inġinerija

  • Ippubblikat
    14/11/2013
  • Skadenza
    16/12/2013
  • Aġġudikat
    04/12/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ville de Libercourt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71300000 Servizzi ta' l-inġinerija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
360,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
147,029.68 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2013-14
Deskrizzjoni

La Ville de Libercourt et la Communauté d'agglomération d'Hénin-Carvin (CAHC) ont constitué un groupement de commandes dans le cadre du projet d'aménagement du site HGD-Lassailly pour la requalification du centre ville de Libercourt.
Le maître d'œuvre a été chargé de développer les aménagements des espaces publics de centre urbain et requalifier ou créer les accès voirie nécessaires.
Le marché est décomposé en une tranche ferme et 2 tranches conditionnelles.
Le montant prévisionnel des travaux relatifs à la voirie et aux espaces publics du centre-ville a été fixé à 3 600 000 EUR HT, décomposé comme suit:
Tranche ferme (enveloppe financière prévisionnelle estimée à 1 970 000 EUR HT):
Les études d’avant projet (AVP), les études de projet (PRO) et la réalisation des travaux des espaces publics et des missions ACT sur l’ensemble des espaces publics côté Est gare concernent:
— l’aménagement d’un parking en surface d’environ 390 places sur une emprise située le long des voies ferrées,
— l’aménagement des accès à ce parking depuis la rue Cyprien Quinet,
— la requalification de la rue Cyprien Quinet,
— la création d’une voie nouvelle entre la rue du 19 mars et la rue Cyprien Quinet.
Tranches conditionnelles:
Les études de projet (PRO) et la réalisation des travaux des espaces publics et des missions ACT, VISA, DET, AOR seront déclenchées par secteur:
— TC no 1: l’aménagement d’une place de marché (enveloppe financière prévisionnelle estimée à 1 440 000 EUR HT),
— TC no 2: la création d’une voie nouvelle entre la rue de Pantigny et la rue Saint-Ghislain (enveloppe financière prévisionnelle estimée à 190 000 EUR HT).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
360,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
147,029.68 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Groupement conjoint Verdi Ingénierie — SARL Paysages — Sorepa — Burgeap
Indirizz postali: 340/11 avenue de la Marne, parc Europe, BP 54012
Belt: Marcq-en-Baroeul Cedex
Kodiċi postali: 59704
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.