Publications Office of the EU
l-Awstrija-Klosterneuburg: Apparati tat-tomografija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Awstrija-Klosterneuburg: Apparati tat-tomografija

  • Aġġudikat
    11/12/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Institute of Science and Technology Austria
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT126 Wiener Umland/Nordteil
Post tax-xerrej
NUTS code: AT126 Wiener Umland/Nordteil
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33115000 Apparati tat-tomografija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023-321
Deskrizzjoni

Beschaffung eines Atom Probe Tomography System (APT) zur Ausstattung der Nanofabrication Facility des ISTA.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1.00
Valur kuntrattwali finali
2.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CAMECA
Indirizz postali: 29 quai des Gresillons
Belt: Gennevilliers
Kodiċi postali: 92622
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.