Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Erfurt: Servizzi tal-telefoni ċellulari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Erfurt: Servizzi tal-telefoni ċellulari

  • Ippubblikat
    18/11/2022
  • Skadenza
    22/12/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    22/12/2022
  • Aġġudikat
    24/01/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
IKK classic
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Post tax-xerrej
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
924,175.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
01/IT/2022
Deskrizzjoni

Gegenstand der zu erbringenden Leistung ist die Bereitstellung und Aktivierung von 2.165 (Stand 01.08.2022) Mobilfunkanschlüssen (die Anzahl kann je nach Bedarf der Auftraggeberin nach unten oder oben abweichen) in verschiedenen Tarifen und mit verschiedenen Optionen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9FCAF376-3649-4FB9-AD3F-C6BA031E03BC
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/12/2022 10:10
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
924,175.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Telekom Deutschland GmbH
Indirizz postali:
Belt: Bonn
Kodiċi postali: 53227
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.