Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Sofija: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Bulgarija-Sofija: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Imħabbar
    24/02/2015
  • Ippubblikat
    30/05/2015
  • Skadenza
    22/06/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    23/06/2015
  • Aġġudikat
    09/08/2017
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Агенция за социално подпомагане
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Post tax-xerrej
NUTS code: BG411 София (столица)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
623,941.86 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Извършване на строително-монтажни работи /текущ ремонт/ в административна сграда, предоставена за ползване на ДСП — Мъглиж, находяща се в гр. Мъглиж, пл. „Трети март“ № 8.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/06/2015 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,000,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
623,941.86 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: „РИ-СОФ“ ООД
Indirizz postali: ул. „Иван Сусанин“ № 60А, бл. А, вх. А, ет. 1, ап. 3
Belt: София
Kodiċi postali: 1618
Pajjiż: BGR

Isem uffiċjali: „РИ-СОФ“ ООД, ЕИК 130459512
Indirizz postali: ул. „Иван Сусанин“ № 60А, бл. А, вх. А, ет. 1, ап. 3
Belt: София
Kodiċi postali: 1618
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.