Publications Office of the EU
l-Awstrija-Vjenna: Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana, ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-Vjenna: Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana, ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata

  • Imħabbar
    06/03/2018
  • Pubblikazzjoni stmata
    30/07/2018
  • Ippubblikat
    29/08/2018
  • Skadenza
    11/10/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    11/10/2018
  • Aġġudikat
    05/03/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bundesimmobiliengesellschaft mbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT130 Wien
Post tax-xerrej
NUTS code: AT130 Wien
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45331000 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana, ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,940,408.10 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
97.300/154-UBU/18
Deskrizzjoni

Der Neubau Biologiezentrum Wien St. Marx ist ein neues Laborgebäude für die Fakultät für Lebenswissenschaften/Biologie für die Universität Wien. Diese Ausschreibung umfasst u. a. die MSR-Installationen, d. h. die zentrale Gebäudeleittechnik sowie die zugehörige Regelung der Anlagenkomponenten und die Einzelraumregelung.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ZT DI Andrea Hinterleitner
Indirizz postali: Invalidenstraße 3/12a
Belt: Wien
Kodiċi NUTS: AT130
Kodiċi postali: 1030
Pajjiż: AUT
Indirizz prinċipali: www.zt-hilei.at
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/10/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,940,408.10 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Sauter Meß- und Regeltechnik Gesellschaft m. b. H.
Indirizz postali: Niedermoserstraße 11
Belt: Wien
Kodiċi postali: 1220
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.