Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Apparat tal-verifika u t-testijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Apparat tal-verifika u t-testijiet

  • Ippubblikat
    24/06/2020
  • Skadenza
    27/07/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    27/07/2020
  • Aġġudikat
    12/10/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,039,425.80 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,651,348.56 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
2616.46.2020.KE
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Laboratorium RE i Testów.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/07/2020 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.