Publications Office of the EU
il-Finlandja-Oulu: Trakkijiet bis-slielen fuq pjattaforma li ddur - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Oulu: Trakkijiet bis-slielen fuq pjattaforma li ddur

  • Ippubblikat
    26/01/2016
  • Skadenza
    04/03/2016
  • Aġġudikat
    06/04/2016
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Oulun kaupunki
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Post tax-xerrej
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144211 Trakkijiet bis-slielen fuq pjattaforma li ddur
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
585,900.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
OUKA/9686/02.08.00/2015
Deskrizzjoni

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Oulun kaupunki
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
585,900.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Bronto Skylift Oy
Indirizz postali: Teerivuorenkatu 28
Belt: Tampere
Kodiċi postali: 33300
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.