Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Wilsdruff: Kostruzzjoni tal-kanali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Wilsdruff: Kostruzzjoni tal-kanali

  • Ippubblikat
    02/12/2017
  • Skadenza
    18/01/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    18/01/2018
  • Aġġudikat
    16/03/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Abwasserzweckverband Wilde Sau
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45247110 Kostruzzjoni tal-kanali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
690,094.94 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
126.0/KN/17
Deskrizzjoni

Der Abwasserzweckverband Wilde Sau beabsichtigt die Kläranlage in Klipphausen außer Betrieb zunehmen und das anfallende Abwasser aus dem Verbandsgebiet über eine Abwasserdruckleitung zur Kläranlage in Dresden-Kaditz überzuleiten. Der Bau der Abwasserdruckleitung gliedert sich in 11 Bauabschnitte, die separat ausgeschrieben und hergestellt werden. Der Bauabschnitt 2.9 beinhaltet die Verlegung der Abwasserdruckleitung im Regenauslasskanal Pfaffengrund.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Abwasserzweckverband Wilde Sau
Indirizz postali: Löbtauer Straße 6
Belt: Wilsdruff
Kodiċi NUTS: DED2E
Kodiċi postali: 01723
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.stadtentwaesserung-dresden.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/01/2018 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
690,094.94 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Heinz Lange Bauunternehmen GmbH Medingen
Indirizz postali: Ernst-Thälmann-Straße 16
Belt: Ottendorf-Okrilla
Kodiċi postali: 01458
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.