Publications Office of the EU
Teknoloġija tal-awtomatizzazzjoni, il-kejl, il-kontroll u l-kontroll tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Teknoloġija tal-awtomatizzazzjoni, il-kejl, il-kontroll u l-kontroll tal-bini

  • Ippubblikat
    24/02/2026
  • Skadenza
    05/03/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    05/03/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landeshauptstadt München, Baureferat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45231000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
BauR H-11741-2025
Deskrizzjoni

Bażi għat-tindif tat-toroq ta’ Gmunder Straße, kostruzzjoni u konverżjoni ġodda; Kummerċ: Teknoloġija tal-awtomatizzazzjoni, il-kejl, il-kontroll u l-kontroll tal-bini

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.meinauftrag.rib.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.meinauftrag.rib.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/03/2026 11:20
Metodu tal-għoti
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.