Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Ippubblikat
    20/03/2025
  • Skadenza
    29/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    29/04/2025
  • Aġġudikat
    25/06/2025
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA1F Wesel
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
K-WES-26ZV-2025-0001
Deskrizzjoni

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/04/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.