Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Edinbugh: Servizzi ta' assigurazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Ir-Renju Unit-Edinbugh: Servizzi ta' assigurazzjoni

  • Ippubblikat
    19/04/2018
  • Skadenza
    23/05/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    23/05/2018
  • Aġġudikat
    16/07/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
University Of Edinburgh
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Post tax-xerrej
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,106,029.00 GBP
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
27
Numru ta’ referenza tal-offerta
EC0779
Deskrizzjoni

The University of Edinburgh is tendering to renew their Main Insurance Programme which constitutes 27 categories of non-life insurance.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.publictendersscotland.publiccontractsscotland.gov.uk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/05/2018 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.