Publications Office of the EU
Tyres for light and heavy vehicles/work machines and the accompanying services. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyres for light and heavy vehicles/work machines and the accompanying services.

  • Ippubblikat
    04/03/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
INNLANDET FYLKESKOMMUNE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34350000 Tajers light u heavy-duty
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,000,000.00 NOK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
2024/7158
Deskrizzjoni

Procurement of tyres, tyre hotel and accompanying services for heavy/light vehicles/work machines. Tenderers shall provide consultancy services for correct selection of tyres for the vehicles and check the condition of the tyres when altering. The tenderer shall also offer tyre hotel for the locations where this is included. In addition to the county ́s entities, the procurement includes the following entities: - Teater Innlandet AS

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/224366348.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://permalink.mercell.com/224366348.aspx
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/04/2024 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju: Price
Tip: cost
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
2,000,000.00 NOK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.