Publications Office of the EU
Spanja-Huesca: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Huesca: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer

  • Ippubblikat
    06/04/2022
  • Skadenza
    16/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    20/05/2022
  • Aġġudikat
    25/08/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES241 Huesca
Post tax-xerrej
NUTS code: ES241 Huesca
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
811,684.66 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
742,541.15 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
4181/2022
Deskrizzjoni

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P2217300I
Indirizz postali: Plaza de la Catedral, 1
Belt: Huesca
Kodiċi NUTS: ES241
Kodiċi postali: 22002
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Indirizz prinċipali: http://sedeelectronica.huesca.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/05/2022 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
811,684.66 EUR
Valur kuntrattwali finali
742,541.15 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: TAFYESA S.L.
Indirizz postali:
Belt: Huesca
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.