Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-King's Lynn: Servizzi tas-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-King's Lynn: Servizzi tas-saħħa

  • Aġġudikat
    07/02/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
NHS West Norfolk Clinical Commissioning Group
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: UKH16 North and West Norfolk
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85100000 Servizzi tas-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
364,500.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
364,500.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
0AQ/ANGPROC/20/001
Deskrizzjoni

In Norfolk and Waveney it is planned to review the MSK pathway across the STP. West Norfolk CCG wish to direct award the contract to 30.9.2021 in order to align contract timelines across the STP to enable future transformation across a wider STP footprint.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
364,500.00
Valur kuntrattwali finali
364,500.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: MSK Triage provided by Allied Health Professionals (AHP) Suffolk
Indirizz postali:
Belt: Eye
Kodiċi postali: IP23 7BH
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.