Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Liberec: Prodotti mediċinali varji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Liberec: Prodotti mediċinali varji

  • Ippubblikat
    24/10/2017
  • Skadenza
    24/11/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    24/11/2017
  • Aġġudikat
    22/01/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33690000 Prodotti mediċinali varji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,394,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,394,081.51 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
VZ2017038
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Sorafenib 200 MG (dále jen „léčivé přípravky“, „LP“ nebo také „zboží“) po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Specifikace požadovaných léčivých přípravků je uvedena dále v této ZD a v příloze č. 2 této ZD – Cenová nabídka.
Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 27283933
Indirizz postali: Husova 357/10
Belt: Liberec I-Staré Město
Kodiċi NUTS: CZ051
Kodiċi postali: 460 63
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: Ing. Pavla Mocková
Indirizz prinċipali: http://www.nemlib.cz
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/11/2017 13:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
11,394,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
11,394,081.51 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Bayer, s.r.o.
Indirizz postali: Siemensova 2717/4
Belt: Praha 5 - Stodůlky
Kodiċi postali: 155 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.