Publications Office of the EU
Gebäudereinigung im Botanischen Garten Klein Flottbek, Hesten 10, 22609 Hamburg - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gebäudereinigung im Botanischen Garten Klein Flottbek, Hesten 10, 22609 Hamburg

  • Ippubblikat
    01/12/2025
  • Skadenza
    11/12/2025
  • Aġġudikat
    24/06/2026
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
BVC Behörde für Finanzen und Bezirke
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE600 Hamburg
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
264,816.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
74,098.24 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
FB 2025001499
Deskrizzjoni

Gebäudereinigungi m Botanischen Garten Klein Flottbek, Hesten 10, 22609 Hamburg ab dem 01.08.2026. Die zu reinigende Fläche bei der Unterhaltsreinigung beträgt ca. 1635 qm.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/98b5ce63-7611-4186-92ce-62d967e8c295
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/98b5ce63-7611-4186-92ce-62d967e8c295
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
264,816.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
74,098.24 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: WSD Wir sind Dienstleister GmbH
Indirizz postali:
Belt: Hamburg
Kodiċi postali: 20537
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.