Publications Office of the EU
il-Finlandja-Tampere: Servizzi tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Tampere: Servizzi tat-tindif

  • Ippubblikat
    21/03/2022
  • Skadenza
    20/04/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    20/04/2022
  • Aġġudikat
    12/10/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Tampereen ammattikorkeakoulu Oy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Post tax-xerrej
NUTS code: FI197 Pirkanmaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,600,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
13,600,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
TAMK/3810/10.03.02/2021
Deskrizzjoni

Tampereen korkeakouluyhteisö koostuu Tampereen yliopistosta (Tampereen korkeakoulusäätiö sr, TAU) ja Tampereen ammattikorkeakoulusta (Tampereen ammattikorkeakoulu Oy, TAMK). Tila- ja kiinteistöpalvelut tuottaa palvelua koko korkeakouluyhteisölle ja vastaa tiloista ja kiinteistöistä sekä niihin liittyvistä palveluista kaikilla korkeakouluyhteisön kampuksilla.
Hankinnan kohteena on tila- ja kiinteistöpalveluiden ("Hankintayksikkö") siivous- ja puhtaanapidon puitejärjestely.
Hankittavia palveluita ovat muun muassa siivous- ja puhtaanapidon palvelut, puhtaanapidon organisointiin ja laadunvalvontaan liittyvät palvelut.
Tarjouspyynnön perusteella puitejärjestelyyn valitaan enintään viisi (5) puitesopimustoimittajaa. Puitejärjestelyn perusteella hankintoja tehdään enintään 13 600 000 eurolla (alv 0 %).
Puitesopimuskausi on neljä (4) vuotta. Puitesopimus syntyy, kun molemmat osapuolet ovat allekirjoittaneet puitesopimuksen. Yksittäisiä palveluhankintoja koskevat sopimukset voivat olla lyhyempiä tai pidempiä kuin puitesopimuskausi.
Sopimusehdot ja hankintojen tekeminen on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteessä 1 Puitesopimusluonnos.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tarjouspalvelu.fi/hanki?id=375005&tpk=965a44a4-9665-4ac0-a2fe-c49b33e425a4
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/04/2022 12:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
13,600,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
13,600,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Campusta Oy
Indirizz postali: Kanslerinrinne 1
Belt: Tampere
Kodiċi postali: 33100
Pajjiż: FIN

Isem uffiċjali: ISS Palvelut Oy
Indirizz postali: Karvaamokuja 2 A
Belt: Helsinki
Kodiċi postali: 00380
Pajjiż: FIN

Isem uffiċjali: SOL Palvelut Oy
Indirizz postali: Vanha talvitie 19 A
Belt: Helsinki
Kodiċi postali: 00580
Pajjiż: FIN

Isem uffiċjali: Coor Service Management Oy
Indirizz postali: Linnoitustie 6 C
Belt: Espoo
Kodiċi postali: 02600
Pajjiż: FIN

Isem uffiċjali: RTK-Palvelu Oy
Indirizz postali: Papinhaankatu 8
Belt: Rauma
Kodiċi postali: 26100
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.