Publications Office of the EU
l-Isvezja-Kristianstad: Oġġetti ta' konsum mediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Kristianstad: Oġġetti ta' konsum mediċi

  • Ippubblikat
    11/04/2018
  • Skadenza
    11/05/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    14/05/2018
  • Aġġudikat
    18/07/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Region Skåne, Koncerninköp
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE224 Skåne län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE224 Skåne län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
71,400,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
1700961
Deskrizzjoni

Förbrukningsartiklar inom området injektion och infusion, specifikt för centrala infarter och regional anestesi såsom artärkanyler, navelkatetrar, CVK, CDK, spinalkanyler, subcutana venportar, kanyl till SVP, Piccline

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=affyofngso&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/05/2018 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
71,400,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Vingmed AB
Indirizz postali: Box 576
Belt: Järfälla
Kodiċi postali: 175 26
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.