Publications Office of the EU
l-Isvezja-Alvesta: Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Alvesta: Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija

  • Ippubblikat
    27/12/2021
  • Skadenza
    31/01/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    01/02/2022
  • Aġġudikat
    07/02/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34130000 Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,848,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,848,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
21/78
Deskrizzjoni

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/02/2022 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,848,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
2,848,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Indirizz postali: Box 2122
Belt: JÖNKÖPING
Kodiċi postali: 55002
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.