Publications Office of the EU
Franza-Saint-Juéry: Servizzi tat-taħriġ tal-personal - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Saint-Juéry: Servizzi tat-taħriġ tal-personal

  • Ippubblikat
    11/08/2023
  • Skadenza
    18/09/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    18/09/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
communauté agglo albigeois
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ27 Tarn
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ27 Tarn
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79632000 Servizzi tat-taħriġ tal-personal
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
276,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

actions de formation pour les agents de la communauté d'agglomération
De l'albigeois et de la Ville d'albi

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/09/2023 13:00
Xerrejja
ville d'albi
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

79632000 - Servizzi tat-taħriġ tal-personal

80530000 - Servizzi tat-taħriġ professjonali

80000000 - Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ

80500000 - Faċilitajjiet tat-taħriġ

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.