Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bucuresti: Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bucuresti: Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer)

  • Ippubblikat
    17/12/2014
  • Skadenza
    15/02/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    17/02/2015
  • Aġġudikat
    19/03/2015
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministerul Finantelor Publice
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30210000 Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer)
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
636,750.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
597,200.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Achizitie de servere tip rack-abil, rack-uri cu climatizare si sistem de virtualizare, precum si serviciile aferente (instalare, configurare, punere in functiune si cursuri de instruire).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Sistemul Electronic al Achizitiilor Publice (SEAP)
Indirizz postali: www.e-licitatie.ro
Belt: Bucuresti
Pajjiż: ROU
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/02/2015 18:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
636,750.00 RON
Valur kuntrattwali finali
597,200.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SC Sysdom Proiecte SRL
Indirizz postali: Str. Lonea nr. 17G, sector 1
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 020772
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.