Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Ilmenau: Partijiet tat-trasformaturi, indutturi u konvertaturi statiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Ilmenau: Partijiet tat-trasformaturi, indutturi u konvertaturi statiċi

  • Ippubblikat
    22/06/2017
  • Skadenza
    26/07/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    26/07/2017
  • Aġġudikat
    29/08/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Technische Universität Ilmenau, Dezernat für Planung und Haushalt, SG Beschaffung
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31162000 Partijiet tat-trasformaturi, indutturi u konvertaturi statiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
215,961.60 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
TU-038/17-204-ZET
Deskrizzjoni

Die Stromrichterschaltung besteht aus 48 Vollbrückenstufen mit je einer Steuerkarte, die wahlweise zu einem dreiphasigen Modularen Multilevel Converter (HV-MMC) aus 6 Schalterkaskaden mit je 8 Stufen oder auch in anderen Konfigurationen zusammengeschaltet werden können.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Technische Universität Ilmenau, Dezernat für Planung und Haushalt, SG Beschaffung
Indirizz postali: Max-Planck-Ring 14
Belt: Ilmenau
Kodiċi NUTS: DEG0F
Kodiċi postali: 98693
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: http://www.tu-ilmenau.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/07/2017 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
215,961.60 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Thüringer Leistungselektronik Union GmbH
Indirizz postali: Am Vogelherd 6
Belt: Ilmenau
Kodiċi postali: 98693
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.