Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Praga: Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Praga: Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini

  • Ippubblikat
    18/02/2017
  • Skadenza
    21/03/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    21/03/2017
  • Aġġudikat
    01/08/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Fakultní nemocnice v Motole
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33651000 Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
63,326,555.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
39,894,562.80 CZK
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
81/16
Deskrizzjoni

Průběžné dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou Mikafungin, Cefepim.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Fakultní nemocnice v Motole
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 00064203
Indirizz postali: V Úvalu 84
Belt: Praha 5
Kodiċi NUTS: CZ010
Kodiċi postali: 150 06
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: JUDr. Lenka Bačuvčíková
Indirizz prinċipali: www.fnmotol.cz
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/03/2017 13:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.