Publications Office of the EU
il-Polonja-Lubawka: Żejt tad-diesel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Lubawka: Żejt tad-diesel

  • Ippubblikat
    23/01/2023
  • Skadenza
    24/02/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    24/02/2023
  • Aġġudikat
    20/03/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Post tax-xerrej
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09134100 Żejt tad-diesel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,121,600.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,165,600.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
229/DRI/2023
Deskrizzjoni

Zamówienie polega na Sukcesywnej dostawie oleju napędowego dla PGK "SANIKOM" sp. z o.o.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 172/2020/N/Lubawka
Indirizz postali: ul. Nadbrzeżna 5a 58 – 420 Lubawka
Belt: Lubawka
Kodiċi NUTS: PL51
Kodiċi postali: 58-420
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Artur Ostrowski
Indirizz prinċipali: www.sanikom.com.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/02/2023 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
5,121,600.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
5,165,600.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AZAREX Paliwa Sp. z o.o. Sp. K.
Indirizz postali: ul. Kosynierów 65
Belt: Zielona Góra
Kodiċi postali: 65-310
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.