Publications Office of the EU
Il-komun tas-sigurtà tal-IT – l-implimentazzjoni ta’ kompiti relatati mal-qasam tekniku tal-proġett tal-Gvern Lokali taċ-Ċibersigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-komun tas-sigurtà tal-IT – l-implimentazzjoni ta’ kompiti relatati mal-qasam tekniku tal-proġett tal-Gvern Lokali taċ-Ċibersigurtà

  • Ippubblikat
    20/08/2025
  • Skadenza
    27/08/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    27/08/2025
  • Aġġudikat
    17/10/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gmina Miasto Oleśnica
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL518 Wrocławski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
958,170.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP/PN/12/2025
Deskrizzjoni

Is-sigurtà tal-IT tal-Muniċipalità – l-implimentazzjoni tal-kompiti relatati mal-qasam tekniku tal-proġett tal-Gvern Lokali taċ-Ċibersigurtà, maqsuma f’żewġ kompiti: 1) Bejgħ, kunsinna, installazzjoni u konfigurazzjoni ta 'tagħmir tal-IT liċ-ċentru ta' backup tal-ambjent tal-ICT tax-xogħol tas-Sala tal-Belt ta 'Oleśnica 2) Kunsinna, installazzjoni, konfigurazzjoni ta' server ta 'backup b'firxa RAID inkorporata fil-kwartieri ġenerali taċ-Ċentru Muniċipali tal-Protezzjoni Soċjali

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141923
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1141923
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/08/2025 13:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.