Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Pencoed: Apparat tal-fotokopji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Pencoed: Apparat tal-fotokopji

  • Ippubblikat
    10/01/2017
  • Skadenza
    10/02/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    10/02/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
2Buy2
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: United Kingdom
Post tax-xerrej
NUTS code: United Kingdom
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30121200 Apparat tal-fotokopji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,000,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
PRNTSOL01/17
Deskrizzjoni

National Framework Agreement for the supply of MFDs and Print Management Services to 2buy2 Buying Group Members.
Members will include but not be limited to Organisations Governed by Public Contracts Regulations 2015, within the Education, Charity and Pubic Sectors.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: 2Buy2
Indirizz postali: Pencoed Technology Park
Belt: Pencoed
Kodiċi NUTS: UK
Kodiċi postali: CF35 5HZ
Pajjiż: GBR
Persuna ta' kuntatt: Procurement Dept.
Indirizz prinċipali: www.2buy2.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/02/2017 16:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,000,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.