Publications Office of the EU
l-Isvezja-Borlänge: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Isvezja-Borlänge: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet

  • Ippubblikat
    12/05/2020
  • Skadenza
    11/09/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    11/09/2020
  • Aġġudikat
    24/03/2021
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Trafikverket
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE322 Jämtlands län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45221110 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
69,880,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2020
Deskrizzjoni

Byggande av gång och cykelbro över järnvägen vid Östersunds central.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Trafikverket
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 202100-6297
Indirizz postali: Rödavägen 1
Belt: Borlänge
Kodiċi NUTS: SE322
Kodiċi postali: 781 89
Pajjiż: SWE
Persuna ta' kuntatt: Håkan Sjödin
Indirizz prinċipali: http://www.trafikverket.se
Elettronika permezz ta’:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=270022&B=TRAFIKVERKET
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/09/2020 23:59
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
69,880,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Svevia Division Anläggning
Indirizz postali: Box 4018, Besök Svetsarvägen 8A
Belt: Solna
Kodiċi postali: 171 04
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.