Publications Office of the EU
Marché de matériel publicitaire d’impression, personnalisation, avec possible mise sous enveloppe et préparation pour expédition et dépôt chez bpost. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Marché de matériel publicitaire d’impression, personnalisation, avec possible mise sous enveloppe et préparation pour expédition et dépôt chez bpost.

  • Ippubblikat
    29/02/2024
  • Skadenza
    04/04/2024
  • Ikkanċellat
    17/10/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
bpost
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79800000 Servizzi ta' stampar u relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023-1-031
Deskrizzjoni

bpost est à la recherche d'un adjudicataire qui prendra en charge la production complète du matériel imprimé destiné à ses points de vente, ses clients, ses employés. Est défini comme « matériel publicitaire imprimé » dans le cadre du présent marché l'ensemble des matériels de promotion et de visibilité fabriqués partiellement ou entièrement en papier et/ou carton et/ou vinyle et/ou carton mousse et/ou Forex et/ou Re-board et/ou toutes sortes d’autocollants, avec éventuellement un nombre minime d'éléments en plastique et/ou en métal et/ou en caoutchouc, ainsi que certains supports de promotion et de visibilité fabriqués entièrement en PVC. En ne subdivisant pas le marché en différents lots, bpost vise l'obtention d'un avantage économique, l'optimisation des conditions contractuelles et la mise en place d'une gestion efficace. La majeure partie du matériel à fournir dans le cadre du présent marché concerne des imprimés offset traditionnels ou du digitale, ainsi que de la personnalisation (traitement de bases de données) et du direct mail, avec de la mise sous enveloppe, de la préparation pour expédition vers différentes adresses et dépôt

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/18389813-09a8-4d24-b2f4-c25bdb93c480/general
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/18389813-09a8-4d24-b2f4-c25bdb93c480/general
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
8,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.