Publications Office of the EU
Provvista ta' tagħmir għall-Klinika Pulmonari tal-Università - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista ta' tagħmir għall-Klinika Pulmonari tal-Università

  • Ippubblikat
    15/09/2025
  • Skadenza
    27/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    31/10/2025
  • Aġġudikat
    19/01/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: EL612 Λάρισα
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33141620 Settijiet mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
40,322.58 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
22_2025
Deskrizzjoni

Provvista ta' Tagħmir Endobronkjali Endoskopiku u provvisti oħra għall-Klinika Pulmonari

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
www.promitheus.gov.gr
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/10/2025 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
40,322.58 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.