Publications Office of the EU
l-Isvezja-Tyresö: Servizzi għad-djar ta' persunal mill-aġenziji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Isvezja-Tyresö: Servizzi għad-djar ta' persunal mill-aġenziji

  • Ippubblikat
    25/03/2019
  • Skadenza
    06/05/2019
  • Aġġudikat
    04/06/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Tyresö kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SE110 Stockholms län
Post tax-xerrej
NUTS code: SE110 Stockholms län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98513100 Servizzi għad-djar ta' persunal mill-aġenziji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
325,000,000.00 SEK
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/KSUH 0130
Deskrizzjoni

Upphandlingen avser bemanningstjänster av socialsekreterare, biståndshandläggare, LSS-handläggare samt Chefer inom socialtjänst för kortare och längre perioder för olika uppdrag vid frånvaro hos kommunens ordinarie personal.
ALLMÄN ORIENTERING
Tyresö kommun, Haninge kommun, Huddinge kommun och Nynäshamns kommun inbjuder Er att lämna anbud avseende bemanning av socialsekreterare och biståndshandläggare, enligt förutsättningar och villkor i detta förfrågningsunderlag med bilagor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afgxjipxqs&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
325,000,000.00 SEK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: CareOnDemand Sociala Tjänster AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 115 53
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: SocionomUthyrning i Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 111 36
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Bonliva AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 113 43
Pajjiż: SWE

Isem uffiċjali: Socionomkraft AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 113 50
Pajjiż: SWE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.