Publications Office of the EU
Spanja-Canals: Xogħol ta' kostruzzjoni għall-iżvilupp urban - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Canals: Xogħol ta' kostruzzjoni għall-iżvilupp urban

  • Aġġudikat
    26/03/2013
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES523 Valencia / València
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45211360 Xogħol ta' kostruzzjoni għall-iżvilupp urban
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
600,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
599,919.49 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
PAI 01/2006/U-3
Deskrizzjoni

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
600,000.00
Valur kuntrattwali finali
599,919.49 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Argent XXI, S.A.
Indirizz postali: c/ Universidad, 4
Belt: Valencia
Kodiċi postali: 46003
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.