Publications Office of the EU
Il-Greċja-Ateni: Servizzi tal-kontroll tekniku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Ateni: Servizzi tal-kontroll tekniku

  • Ippubblikat
    08/04/2022
  • Skadenza
    12/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    18/05/2022
  • Aġġudikat
    01/08/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71356100 Servizzi tal-kontroll tekniku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
620,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
620,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
S0001147
Deskrizzjoni

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.eprocurement.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/05/2022 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
620,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
620,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Indirizz postali: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Belt: Θεσσαλονίκη
Kodiċi postali: 54627
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.