Publications Office of the EU
Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

  • Ippubblikat
    12/02/2024
  • Skadenza
    25/03/2024
  • Ikkanċellat
    24/04/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Heide
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
35110000 Tagħmir għat-tifi tan-nar, salavataġġ u sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,755.35 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
08-24
Deskrizzjoni

Beladung für ein Hubrettungsfahrzeuge DLAK 23/12 nach DIN 14043 für die Stadt Heide

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://bi-medien.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://bi-medien.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/03/2024 11:00
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: 100%
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
8,755.35 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: C. B. König Feuerschutz GmbH
Indirizz postali:
Belt: Borstel-Hohenraden
Kodiċi postali: 25494
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.