Publications Office of the EU
il-Polonja-Zgierz: Servizzi tal-foresterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Zgierz: Servizzi tal-foresterija

  • Ippubblikat
    04/11/2019
  • Skadenza
    06/12/2019
  • Ikkanċellat
    16/01/2020
  • Illum
    06/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Grotniki
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL71 Łódzkie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL71 Łódzkie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77200000 Servizzi tal-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,775,623.76 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
12
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZG.270.1.2019
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 2129 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Grotniki w roku 2020.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień wynikające z załącznika nr 3 do SIWZ, na który składają się:
— załącznik nr 3.1. – rozmiar prac wg czynności,
— załącznik nr 3.2. – strefy trudności i odległości.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ. Warunki realizacji zawarto w projekcie umowy.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.