Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Brăila: Vetturi għaż-żibel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Rumanija-Brăila: Vetturi għaż-żibel

  • Aġġudikat
    26/09/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
S.C. Eco S.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO221 Brăila
Post tax-xerrej
NUTS code: RO221 Brăila
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144511 Vetturi għaż-żibel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
677,170.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,122,750.00 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
14121/17.04.2018
Deskrizzjoni

Contractul presupune cumpararea de utilaje pentru colectarea deșeurilor, respectiv:
— Lot 1 — „Maşini de măturat străzi”,
— Lot 2 — „Vehicule de colectare a deseurilor menajere”,
— Lot 3 — „Tractor”,
— Lot 4 — „Containere si pubele de deseuri.
Alte conditii specifice sunt mentionate in caietul de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform O.U.G. 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.