Publications Office of the EU
Franza-Maubeuge: Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart domestiku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Maubeuge: Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart domestiku

  • Ippubblikat
    25/06/2016
  • Ikkanċellat
    02/07/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    29/07/2016
  • Illum
    03/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE11 Nord
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE11 Nord
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511200 Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart domestiku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
AM16.25
Deskrizzjoni

Collecte hebdomadaire et transport des ordures ménagères, du verre et des matériaux recyclables, tri et conditionnement des matériaux recyclables sur les communes de Bettignies, Bersillies, Vieux-Reng, Villers-Sire-Nicole, Gognies-Chaussée, Mairieux, Cousolre, Aibes et Bousignies-sur-Roc. Il s'agit d'un marché ordinaire sans montant minimum et sans montant maximum, avec des quantités estimatives indiquées sur le DQE, mais qui n'engagent pas la collectivité.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Agglomération Maubeuge Val de Sambre
Indirizz postali: 1 place du Pavillon, BP 50234
Belt: Maubeuge Cedex
Kodiċi NUTS: FR301
Kodiċi postali: 59603
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://maubeugecreativescities.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_1bH5dZ4U3i
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one lot only
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/07/2016 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.