Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Servizzi ta' spezzjoni tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Servizzi ta' spezzjoni tal-bini

  • Ippubblikat
    12/07/2012
  • Skadenza
    14/08/2012
  • Aġġudikat
    07/01/2013
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
North Lanarkshire Council
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71315400 Servizzi ta' spezzjoni tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
230,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
CS/PM 10 075
Deskrizzjoni

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: North Lanarkshire Council
Indirizz postali: Design and Property Services, Philip Murray Road
Belt: Bellshill
Kodiċi postali: ML4 3PA
Pajjiż: GBR
Persuna ta' kuntatt: Corporate Services
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
230,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Indirizz postali: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Belt: Midlothian
Kodiċi postali: EH22 4RA
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.