Publications Office of the EU
Twassil ta' skrataċ dożimetriċi OSL għall-qari fil-BeOSL Reader (Dosimetrics) fil-Laboratorju tad-Dosimetrija Individwali u Ambjentali tal-IFJ PAN fi Krakovja - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Twassil ta' skrataċ dożimetriċi OSL għall-qari fil-BeOSL Reader (Dosimetrics) fil-Laboratorju tad-Dosimetrija Individwali u Ambjentali tal-IFJ PAN fi Krakovja

  • Ippubblikat
    30/07/2024
  • Skadenza
    29/08/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    29/08/2024
  • Aġġudikat
    19/09/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38341200 Arloġġi tal-kejl tad-doża tar-radjazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
359,233.80 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP.260.22.2024
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-kunsinna ta’ skrataċ dosimetriċi optoluminescent BeOSL (miters tad-donaturi) għall-qari fil-BeOSL Reader (Mirion Technologies (Dosimetrics)) fil-Laboratorju tad-Dosimetrija Individwali u Ambjentali tal-IFJ PAN fi Krakovja.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93e25497-5f9d-43b2-aea4-045cd922fff3
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93e25497-5f9d-43b2-aea4-045cd922fff3
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/08/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Cena – 60%. Liczba punktów = (Cmin/Cbad)x60 gdzie: Cbad – cena brutto podana w ofercie badanej Cmin – cena brutto najniższa spośród wszystkich ofert
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Termin realizacji zamówienia – 40%. Termin realizacji zamówienia będzie punktowany: - termin realizacji zamówienia - do 14 tygodni od daty zawarcia umowy – 0 pkt; - termin realizacji zamówienia - do 12 tygodni od daty zawarcia umowy – 10 pkt; - termin realizacji zamówienia - do 11 tygodni od daty zawarcia umowy – 20 pkt; - termin realizacji zamówienia - do 10 tygodni od daty zawarcia umowy – 40 pkt.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
359,233.80 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Canberra Packard Sp. z o.o.
Indirizz postali:
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 02-954
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.