Publications Office of the EU
Użu tas-sistema ta’ informazzjoni biex tiġi awtomatizzata l-evalwazzjoni tal-eżami tal-IT (Kompetizzjoni miftuħa) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Użu tas-sistema ta’ informazzjoni biex tiġi awtomatizzata l-evalwazzjoni tal-eżami tal-IT (Kompetizzjoni miftuħa)

  • Ippubblikat
    19/03/2026
  • Skadenza
    22/04/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    22/04/2026
  • Aġġudikat
    20/05/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nacionalinė švietimo agentūra
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72211000 Servizzi ta' programmizzar tas-sistemi u tas-software ta' l-utenti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

L-għan tal-kuntratt huwa servizz għall-użu ta’ sistema ta’ informazzjoni ċentralizzata għat-twettiq ta’ eżami tal-IT u valutazzjoni awtomatizzata, inklużi t-tħejjija, l-adattament għall-ħtiġijiet tal-Awtorità Kontraenti, il-manutenzjoni u l-appoġġ tekniku tas-sistema matul il-perjodu ta’ validità tal-Ftehim. L-awtorità kontraenti beħsiebha tikseb l-użu tas-sistema ta’ informazzjoni biex tawtomatizza l-valutazzjoni tal-eżami tal-IT sabiex tippermetti lill-kandidati jwettqu l-kompiti tal-eżami tal-IT fl-ambjent elettroniku u lill-evalwaturi jivverifikaw awtomatikament il-kodiċijiet tas-software pprovduti mill-kandidati, idaħħlu punti għall-kriterji ta’ valutazzjoni ssodisfati, jiskambjaw l-informazzjoni ta’ valutazzjoni mal-evalwaturi Għolja u jittrażmettu r-riżultati tal-eżami lis-sistemi ta’ informazzjoni ġestiti mill-NŠA.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6988072
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6988072
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/04/2026 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Pirkimo dokumentai
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Indirizz postali:
Belt: Vilnius
Kodiċi postali: LT-10223
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.