Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Craiova: Fertilizzanti nitroġeni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Craiova: Fertilizzanti nitroġeni

  • Ippubblikat
    23/12/2020
  • Skadenza
    29/01/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    29/01/2021
  • Aġġudikat
    08/03/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Universitatea Craiova
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO414 Olt
Post tax-xerrej
NUTS code: RO411 Dolj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24410000 Fertilizzanti nitroġeni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
900,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
960,358.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
4553380_2020_PAAPD1112153
Deskrizzjoni

Achizitia de îngrăşăminte chimice necesare SCDA Caracal, SD Banu Maracine şi SCDP Vâlcea din cadrul Universităţii din Craiova.
Achizitia, transportul si descarcarea la locul indicat de achizitor de ingrasaminte chimice conform caietului de sarcini.
Transportul si descarcarea se vor face la cele trei statiuni de cercetrare dezvoltare cu profil agricol din cadrul Universitatii din Craiova, respectiv SCDA Caracal, SCDP Valcea, SDE Banu Maracine.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 13 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 10-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Universitatea Craiova
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 4553380
Indirizz postali: Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 13, județ Dolj
Belt: Craiova
Kodiċi NUTS: RO411
Kodiċi postali: 200585
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: Maria Eugenia Mocanu
Indirizz prinċipali: www.ucv.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/01/2021 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
900,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
960,358.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Biz Solutions
Indirizz postali: Strada -, Nr. -
Belt: Amărăștii de Jos
Kodiċi postali: 207020
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.