Publications Office of the EU
Franza-Limoges: Servizzi ta' l-arkivji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Limoges: Servizzi ta' l-arkivji

  • Ippubblikat
    21/07/2023
  • Skadenza
    07/09/2023
  • Aġġudikat
    22/12/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
agence de services et de paiement
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
92512000 Servizzi ta' l-arkivji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
MAPA23-09
Deskrizzjoni

le marché a pour objet les prestations de prise en charge (versements), de conservation et de gestion (communication, destruction) d'une partie des archives publiques de l'agence de Services et de Paiement (Asp) pour le siège et les directions régionales métropolitaines

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2348860&orgAcronyme=b4n
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not applicable
Valur stmat
5,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
5,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: iron Moutain France
Indirizz postali: 6-12 avenue Descartes ZI les sables
Belt: Morangis
Kodiċi postali: 91420
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.