Publications Office of the EU
il-Belġju-Louvain: Trasformaturi tal-vultaġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Louvain: Trasformaturi tal-vultaġġ

  • Ippubblikat
    12/08/2014
  • Skadenza
    29/09/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    29/09/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Imec VZW
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31172000 Trasformaturi tal-vultaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
85,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
IMEC VZW-P00090/7020-F02
Deskrizzjoni

Imec cleanroom project bij de hoofdcampus Imec te Leuven – het perceel „Elektrische Transformatoren” omvat, maar is niet limitatief tot de volgende elementen:
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 1 600 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie (AN/AF);
— 6 driefasen Cast Resin Transformer 2 000 kVA (AN), geschikt voor verandering tot geforceerde ventilatie(AN/AF) inclusief transformator accessoires zoals looprails, staalconstructies voor transformator, hoogspannings-transformator aansluit systeem, interne aardingssysteem in transformatorkamers en equipotentiale busbar.
Een gedetailleerd bestek, P+ID's schema's, interferentielijst met andere disciplines en meetstaten zullen overgemaakt worden in de opdrachtdocumenten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: M+W Group High Tech Projects UK
Indirizz postali: Kapeldreef 75
Belt: Leuven
Kodiċi postali: 3001
Pajjiż: BEL
Persuna ta' kuntatt: Imec container C
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/09/2014 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
85,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.