Publications Office of the EU
l-Italja-Grosseto: Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Grosseto: Servizzi dwar saħħa ta' xogħol soċjali

  • Ippubblikat
    02/05/2014
  • Skadenza
    29/05/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    30/05/2014
  • Aġġudikat
    05/06/2014
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COeSO — Società della Salute dell'area socio sanitaria Grossetana
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311300 Servizzi ta' ħarsien għal tfal u żagħżagħ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
224,500.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

La Società della Salute Grossetana, che ricomprende i comuni di Campagnatico, Civitella Marittima, Castiglione della Pescaia, Grosseto e Roccastrada e l'azienda USL n. 9 indice, ai sensi del D.Lgs n. 163/2006, una gara per l'affidamento dei Servizi estivi per minori nel territorio della Zona Grossetana per l'anno 2014.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/05/2014 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
224,500.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Coop. Soc. Arcobaleno
Indirizz postali:
Belt: Follonica
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.