Publications Office of the EU
Euro diġitali - App u SDK - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Euro diġitali - App u SDK

  • Ippubblikat
    04/01/2024
  • Skadenza
    20/02/2024
  • Aġġudikat
    02/10/2025
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
European Central Bank
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: anyw-eea
Post tax-xerrej
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66110000 Servizzi bankarji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
76,800,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
153,600,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
PRO-009488
Deskrizzjoni

App tal-euro diġitali u Kit tal-Iżvilupp tas-Software (SDK) relatat għall-PSPs li jikkonsistu minn (i) l-app tal-euro diġitali u (ii) SDK biex jappoġġa lill-PSPs fil-forniment ta’ servizzi tal-euro diġitali permezz tal-apps mobbli u l-interfaċċi online tagħhom stess.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Quality
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Price
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
76,800,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
153,600,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Indirizz postali:
Belt: Rome
Kodiċi postali: 00137
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Sapient GmbH
Indirizz postali:
Belt: Munich
Kodiċi postali: 80335
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.