Publications Office of the EU
BG-Sofija: Formoli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

BG-Sofija: Formoli

  • Aġġudikat
    12/04/2010
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
22820000 Formoli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,148.96 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Предпечатна подготовка, отпечатване и доставка на следните статистически издания и формуляри: Анкетна карта за наблюдение на работната сила – Карта за лицата Вариант 2 (второ тримесечие 2012 година), Анкетна карта за наблюдение на работната сила – Карта за лицата ВАРИАНТ 1 (второ тримесечие 2012 година), Анкетна карта за наблюдение на работната сила – Карта за домакинството 2012 (второ тримесечие) и Инструкция за изучаване на бюджетите на домакинствата.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
7,148.96 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: "Образование и наука" ЕАД, ЕИК 831643269
Indirizz postali: бул. "Цариградско шосе" №117
Belt: София
Kodiċi postali: 1784
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.