Publications Office of the EU
in-Netherlands-Boxmeer: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Boxmeer: Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini

  • Aġġudikat
    21/07/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71221000 Servizzi ta' l-arkitettura dwar il-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Deskrizzjoni

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Kraaijvanger bv
Indirizz postali: Blaak 40 unit 4.08
Belt: Rotterdam
Kodiċi postali: 3011 TA
Pajjiż: NLD

Isem uffiċjali: Kraaijvanger B.V.
Indirizz postali: Blaak 40 unit 4.08
Belt: Rotterdam
Kodiċi postali: 3011TA
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.