Publications Office of the EU
il-Polonja-Poznań: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Poznań: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

  • Ippubblikat
    02/08/2013
  • Skadenza
    10/09/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    10/09/2013
  • Aġġudikat
    11/10/2013
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zarząd Dróg Miejskich
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,500,000.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
205,737.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZ/IB/341/78/13
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych polegających na opracowaniu dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu inwestorskiego dla rozbudowy północnej nitki mostu Lecha w ciągu ulicy Lechickiej - Bałtyckiej w Poznaniu.
Przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV:
- 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania,
- 71330000-0 Różne usługi inżynieryjne.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/09/2013 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,500,000.00 PLN
Valur kuntrattwali finali
205,737.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Dromost Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Trójpole 3b
Belt: Poznań
Kodiċi postali: 61-693
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.