Publications Office of the EU
il-Portugall-Almada: Parts varji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Portugall-Almada: Parts varji

  • Ippubblikat
    28/07/2020
  • Skadenza
    25/08/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    26/08/2020
  • Aġġudikat
    19/10/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Post tax-xerrej
NUTS code: PT Portugal
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34913000 Parts varji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
230,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
11
Numru ta’ referenza tal-offerta
10003470
Deskrizzjoni

Serviços de assistência oficinal para época invernal, 2020/2021: incluindo fornecimento de peças.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 503933813
Indirizz postali: Praça da Portagem
Belt: Almada
Kodiċi NUTS: PT
Kodiċi postali: 2809-013
Pajjiż: PRT
Indirizz prinċipali: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elettronika permezz ta’:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/08/2020 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.