Publications Office of the EU
Franza-Ajaċċo: Servizzi ta' appoġġ għall-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Ajaċċo: Servizzi ta' appoġġ għall-kompjuter

  • Ippubblikat
    27/05/2015
  • Skadenza
    08/07/2015
  • Aġġudikat
    11/09/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Chambre régionale de métiers et de l'A
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72610000 Servizzi ta' appoġġ għall-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
47,662.99 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2015/003
Deskrizzjoni

Afin d'assurer la bonne marche de son système d'information, la Chambre régionale de métiers de la Corse souhaite contracter pour la Chambre de métiers et de l'artisanat de Corse du Sud un contrat de services portant sur l'administration de son réseau informatique ainsi que l'assistance de premier niveau aux utilisateurs dudit système via un logiciel à la norme ITIL.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
47,662.99 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SAS Ekip Méditerranée
Indirizz postali: Espace Toga II — 10 bis avenue Émile Sari
Belt: Bastia
Kodiċi postali: 20200
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.